GUNHILD FRYKLUND. "Fuchsior", träsnitt, signerad i trycket samt på bakomliggande papp, daterad 1928.

327927. GUNHILD FRYKLUND. "Fuchsior", träsnitt, signerad i trycket samt på bakomliggande papp, daterad 1928.

Ca 44,5 x 43,5 cm.

Bucklor / veck. Smärre revor i kanterna. Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 44,5 x 43,5 cm.

Antal besök: 2 711