DAMHATTAR 8 st, HATTSTATIV 4 st samt JACKA, 1900-tal.

327924. DAMHATTAR 8 st, HATTSTATIV 4 st samt JACKA, 1900-tal.

Jacka axelbredd ca 42 cm.
8 hattar, bland annat märkt Anna Anderson Stockholm samt Hatt-Mode Motala.
4 stativ, högsta höjd ca 26 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jacka axelbredd ca 42 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 1 750