VINGLAS, 9 + 3 st, så kallade remmare.

32784. VINGLAS, 9 + 3 st, så kallade remmare.

9 + 3 st, höjd 19 - 20 cm.

Nagg på fötter. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 + 3 st, höjd 19 - 20 cm.

Nagg på fötter. Slitage.

Antal besök: 708