WEEKENDVÄSKA, Mulberry. 2000-tal.

327810. WEEKENDVÄSKA, Mulberry. 2000-tal.

Numerad 1441428.
Präglat läder, Löstagbar justerbar rem i canvas. En ficka invändigt.
Dustbag medföljer.

Bruksslitage. Nött i hörn.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numerad 1441428.
Dustbag medföljer.

Bruksslitage. Nött i hörn.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 169