TV-SPEL, 2 st, Supervision och Power Blade, Nintendo Entertainment System, 1900-talets slut.

327808. TV-SPEL, 2 st, Supervision och Power Blade, Nintendo Entertainment System, 1900-talets slut.

Supervision är ett så kallat multicart (innehållandes flera spel, antal eller vilka titlar okänt). Märkt Supervision, Entertainment Game Cartridge, Supervision Japan.

Power Blade med Nintendos kvalitetsstämpel. (OBS märkt This Game Pak can not be used with the Mattel or NES versions of the Nintendo Entertainment System).

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 206