SIGNIERT J. JUSTIN. Intryck av sommarblommor i en vas.

327770. SIGNIERT J. JUSTIN. Intryck av sommarblommor i en vas.

Olja på duk, samtida, signerad nere till höger, inramad i galleribar, mått ca. Ram 58 x 68 cm, tavla 50 x 60 cm.

Små tecken på ålder på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små tecken på ålder på ramen.

Antal besök: 7 306