MIKROSKÅP, mässing, E Leitz Wetzlar, 1900-talets första hälft.

327737. MIKROSKÅP, mässing, E Leitz Wetzlar, 1900-talets första hälft.

No 110851. Med schatull och diverse optik och tillbehör.
Höjd 30 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 169