WILLIAM FREDERICK HULK. Landskapsmotiv med kor, Olja på duk, signerad.

327731. WILLIAM FREDERICK HULK. Landskapsmotiv med kor, Olja på duk, signerad.

57 x 98 cm.

Färgkrackeleringar samt färg bortfall. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 98 cm.

Antal besök: 1 052