MODELLBÅT, trä, 1900-tal.

MODELLBÅT, trä, 1900-tal.
327710. MODELLBÅT, trä, 1900-tal.

Längd 60, bredd 17 höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 122