KISTA, med beslag, allmoge, daterad 1895.

327693. KISTA, med beslag, allmoge, daterad 1895.

Resekista märkt Hilma 1895
Längd 97,5, bredd 52,5, höjd 36 cm.

Spricka på lockets brädor, bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Resekista märkt Hilma 1895

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 015