STOL, 1950/60-tal.

STOL, 1950/60-tal.
327682. STOL, 1950/60-tal.

Klädsel med blom- och bladdekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
327682. STOL, 1950/60-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 136