REGISSÖRSSTOL i bok och canvas, Nordiska kompaniet, 1900-talets mitt.

327637. REGISSÖRSSTOL i bok och canvas, Nordiska kompaniet, 1900-talets mitt.

Fällbar stol i regissörsmodell. Ram av bok med sits och ryggstöd i ljus canvas.
Mässingsdetaljer.
Höjd 73 cm.
Bredd 63 cm.

Fläckad och något trasig canvas.
Repor.
Bruksslitage.
Mässingsdetaljer något anlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässingsdetaljer.
Höjd 73 cm.
Bredd 63 cm.

Repor.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 119