Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
PER-OLOF OLSSON. färglitografi, " Fotbollsglädje på Olympia " signerad, numrerad 63/350, bär även Henke Larssons autograf.
327610. PER-OLOF OLSSON. färglitografi, " Fotbollsglädje på Olympia " signerad, numrerad 63/350, bär även Henke Larssons autograf.
57 x 77 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 77 cm.
Auktionsverket Engelholm
933