MODELLTÅG engelska och amerikanska förebilder, bland annat Tenshodo. Delvis originalkartonger.

32760. MODELLTÅG engelska och amerikanska förebilder, bland annat Tenshodo. Delvis originalkartonger.

H0 likström.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 233