DOCKMÖBLER, ett parti, diverse, 1900-tal.

327603. DOCKMÖBLER, ett parti, diverse, 1900-tal.

Bl. a Lundby. Badrum med inredning. Diverse möbler och inredningsdetaljer, dockor.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 314