JÖRGEN WARING. Danmark 1938, blandteknik, collage, " Diary Page " signerad, daterad -92.

327601. JÖRGEN WARING. Danmark 1938, blandteknik, collage, " Diary Page " signerad, daterad -92.

175 x 127 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

175 x 127 cm.

Antal besök: 2 858