SERVISDELAR, glas, 19 delar, Boda Nova.

3275720. SERVISDELAR, glas, 19 delar, Boda Nova.

Två karaffer, höjd 26 cm
17 dricksglas, 7 gul/orange, 6 rosa/röda, 4 lila, höjd 11,5 cm.

Gott bruksskick, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två karaffer, höjd 26 cm

Antal besök: 949