TAKLAMPA, glas, 1920-tal, proveniens Hotell " Hoppet " Skälderviken.

327522. TAKLAMPA, glas, 1920-tal, proveniens Hotell " Hoppet " Skälderviken.

Taklampa, Fåglaviks glasbruk, 1920-tal
Diameter 30 cm
Höjd 80 cm.

Ej genomgången el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm
Höjd 80 cm.

Ej genomgången el.

Antal besök: 1 977