ÅKE HOLM. 1900-1980, väggplakett, keramik signerad Å.Holm.

327513. ÅKE HOLM. 1900-1980, väggplakett, keramik signerad Å.Holm.

43 x 38,5 cm.

Kant nagg.

Åke Holm (1900–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 38,5 cm.

Kant nagg.

Åke Holm (1900–1980)

Antal besök: 1 339