SOFFBORD, typ Coffeetable, 1960-tal.

327492. SOFFBORD, typ Coffeetable, 1960-tal.

Soffbord s.k Coffeetable
Teak, ek
Längd 150 x 61, hjöjd 47 cm.

Bruksslitage fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffbord s.k Coffeetable
Teak, ek
Längd 150 x 61, hjöjd 47 cm.

Bruksslitage fläckar.

Antal besök: 788