SPEGEL, Empire, Johan Stork, Kalmar, 1800-tal.

327470. SPEGEL, Empire, Johan Stork, Kalmar, 1800-tal.

Stämplad Johan Stork. Sigillstämpel.

Bredd 34 cm
Höjd 57 cm.

Åldersslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 34 cm
Höjd 57 cm.

Antal besök: 1 232