MIXER, HÖGTALARE samt BASLÅDA, 4 delar, Samick, Roland samt Powered mixer.

327462. MIXER, HÖGTALARE samt BASLÅDA, 4 delar, Samick, Roland samt Powered mixer.

Sladdar i röd väska.

Bruksslitage. repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sladdar i röd väska.

Bruksslitage. repor, märken.

Antal besök: 2 825