GUNNAR ZETTERSTRÖM. Kustmotiv med båt, olja på duk, signerad G Zetterström.

327437. GUNNAR ZETTERSTRÖM. Kustmotiv med båt, olja på duk, signerad G Zetterström.

44x56,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x56,5 cm.

Antal besök: 5 402