KÖKSÖ, IKEA, trä.

KÖKSÖ, IKEA, trä.
3274268. KÖKSÖ, IKEA, trä.

Senare bemålad. Längd 100 cm, bredd ca 43 cm, höjd 90 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3274268. KÖKSÖ, IKEA, trä.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 1 561