OLOF THUNMAN. Blandteknik, signerad, daterad 1922.

327400. OLOF THUNMAN. Blandteknik, signerad, daterad 1922.

Akvarell, blyerts. 43x59 cm, Yttermått 49x65 cm
Olof THUNMAN (1879-1944).

Gulnad. Ej examnierad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olof THUNMAN (1879-1944).

Gulnad. Ej examnierad ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 439