BOK, "Handbuch der Pferdekunde. Für Offiziere und Landwirthe", Born, Möller, Berlin, 1879.

327337. BOK, "Handbuch der Pferdekunde. Für Offiziere und Landwirthe", Born, Möller, Berlin, 1879.

Enligt etikett inköpt på Stockholms Auktionsverk den 5 okt 1978 med utropsnummer 7150.

Slitage, skador. Inlaga med understrykningar. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 635