CHARLES PAUL GRUPPE. (1860-1940), olja på duk, "Canal at Voorburg, Holland", Signerad Char P. Gruppe.

327332. CHARLES PAUL GRUPPE. (1860-1940), olja på duk, "Canal at Voorburg, Holland", Signerad Char P. Gruppe.

42 x 30 cm.
Proveniens The Mendoza Gallery, London.
Glasad.

Förgyllning släppt från ram.
Sprickor i ram.
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 30 cm.
Glasad.

Förgyllning släppt från ram.
Sprickor i ram.
Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 756