BRICKBORD, 18/1900-tal.

BRICKBORD, 18/1900-tal.
327296. BRICKBORD, 18/1900-tal.

Löstagbar bricka. Bemålad plåt.

Längd 67 cm
Bredd 50 cm
Höjd 55 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 67 cm
Bredd 50 cm
Höjd 55 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färgbortfall.

Antal besök: 757