FÅTÖLJ, Bröderna Johansson, Markaryd, 1950/60-tal.

327274. FÅTÖLJ, Bröderna Johansson, Markaryd, 1950/60-tal.

Trästomme. Röd klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trästomme. Röd klädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 981