VÄGGUR, ek, Westerstrand, 1900-talets första hälft.

327252. VÄGGUR, ek, Westerstrand, 1900-talets första hälft.

Fodral i ek och glas, urtavla märkt Westerstrand.
Höjd 78 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 196