RULLMÅLNINGAR, ett par, akvareller, Kina 1900-tal.

32724. RULLMÅLNINGAR, ett par, akvareller, Kina 1900-tal.

Dekor av blommor. 94x24.

Fuktskadade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av blommor. 94x24.

Fuktskadade.

Antal besök: 569