KAFFEKOPPAR samt FAT, 12 delar, "Rypäle", Arabia, Finland, 1900-talets senare del.

327213. KAFFEKOPPAR samt FAT, 12 delar, "Rypäle", Arabia, Finland, 1900-talets senare del.

6 kaffekoppar
6 kaffefat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 kaffekoppar
6 kaffefat.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 771