Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, rölakan, signerad UP, Ulla Parkdahl, ca. 249x152 cm.
327207. MATTA, rölakan, signerad UP, Ulla Parkdahl, ca. 249x152 cm.
Polykrom blomdekor.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Polykrom blomdekor.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 203