RICHARD HOPE. Skiss till "The Fortune teller". Olja på pappannå, signerad.

327125. RICHARD HOPE. Skiss till "The Fortune teller". Olja på pappannå, signerad.

35 x 25 cm.

Stifthål i övre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 25 cm.

Stifthål i övre hörn.

Antal besök: 1 288