Urtavla med latinska numerärer
Chronographe Suisse
Två register
17 rubis
Förgylld boett med baksida märkt Fond Acier Inoxydable 321
Rem märkt Condor Adrio
Längd 24 cm.
Diameter ca 38 mm. (ca 40 mm ink krona)
Armbandsbredd ca 2 cm.
Fungerar.
Ask defekt.
Repor på baksidan.
Chronographe Suisse
Två register
17 rubis
Rem märkt Condor Adrio
Längd 24 cm.
Armbandsbredd ca 2 cm.
Fungerar.
Ask defekt.
Repor på baksidan.