MEDICINSK PROTES, 1900-talets första hälft.

327114. MEDICINSK PROTES, 1900-talets första hälft.

Enligt uppgift europeisk tillverkning. Från militärsjukhus vid första världskriget 1914. (Georgien) Total höjd ca 131 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 875