MATRUMSMÖBEL, antikvit, 6 delar, "Axet", gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

327097. MATRUMSMÖBEL, antikvit, 6 delar, "Axet", gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Bord, höjd 745 cm, längd 139 cm, bredd 100 cm
4 stolar, rygghöjd 93 cm
Serveringsskåp, höjd 74 cm, längd 164 cm, djup 47 cm
3 iläggsskivor, bredd 38 cm vardera.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar, rygghöjd 93 cm

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 391