TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, metall, 1900-talets andra hälft.

327076. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 delar, metall, 1900-talets andra hälft.

Gjuten i lättmetall,
Bord diameter 69, höjd 67.
3 stolar höjd 86 cm.

Slitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gjuten i lättmetall,
Bord diameter 69, höjd 67.
3 stolar höjd 86 cm.

Slitage, färgsläpp.

Antal besök: 4 762