FICKUR, 10 st, silver samt metall, 18/1900-tal.

327032. FICKUR, 10 st, silver samt metall, 18/1900-tal.

Nio med boett av silver och en av metall. Vissa med graverad text. Olika storlekar. Alla är utan kedjor.

Bruksslitage, skador, vissa utan glas/visare, smuts, ej genomgångna, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 871