SKYLTDOCKA, Hindsgaul, Mannequins worldwide, sent 1900-tal.

327025. SKYLTDOCKA, Hindsgaul, Mannequins worldwide, sent 1900-tal.

Löstagbara delar.
Höjd ca 133 cm.

Items 1606.

Löstagbar peruk medföljer. Hindsgaul.

Bruksslitage.
Baksida med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbara delar.
Höjd ca 133 cm.

Items 1606.

Bruksslitage.
Baksida med skada.

Antal besök: 1 486