FAT, tenn, Martin Artedius, Linköping, 1793.

327024. FAT, tenn, Martin Artedius, Linköping, 1793.

Diameter 33 cm.

Slitage, repor, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm.

Slitage, repor, lagningar.

Antal besök: 561