LAMPA, HYLLA, BORD, TEXTILIER, 1950/60-tal.

327017. LAMPA, HYLLA, BORD, TEXTILIER, 1950/60-tal.

Lampans höjd inkl. skärm ca 151 cm.

Slitage, märken. Textilier ej fullständigt genomgångna. Enstaka fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 105