JÖRGEN FÅGELQUIST. Färglitografi, signerad och numrerad 148/185.

326939. JÖRGEN FÅGELQUIST. Färglitografi, signerad och numrerad 148/185.

Komposition.
Ca. 47x68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition.
Ca. 47x68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 976