ERIK DIETMAN. "Cranachs hund". Litografi, signerad, numrerad 57/110 och daterad 99.

326935. ERIK DIETMAN. "Cranachs hund". Litografi, signerad, numrerad 57/110 och daterad 99.

Ca. 54x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 54x38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 387