JOHN SJÖSTRAND. Kalmar Slott, olja på duk, signerad och daterad 1942.

326923. JOHN SJÖSTRAND. Kalmar Slott, olja på duk, signerad och daterad 1942.

71 x 91 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 91 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 3 105