Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flygande änder, olja på duk ,signerad.
326922. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Flygande änder, olja på duk ,signerad.
42 x 51 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 51 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
828