Auktionshuset Thelin & Johansson
Speglar
SPEGEL med smidesram, 1900-tal.
326896. SPEGEL med smidesram, 1900-tal.
104x54 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
104x54 cm.
Åldersslitage.
946