STOLAR fyra stycken, Ikea " Svenbertil ", stapelbara.

3268592. STOLAR fyra stycken, Ikea " Svenbertil ", stapelbara.

Höjd ca 81 cm
Bredd ca 45 cm
Djup ca 46 cm
Sitthöjd ca 45 cm.

repor,nött,använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 81 cm
Bredd ca 45 cm
Djup ca 46 cm
Sitthöjd ca 45 cm.

repor,nött,använt slitage.

Antal besök: 1 946