LJUSSTAKE, smide, 1900-tal.

LJUSSTAKE, smide, 1900-tal.
326810. LJUSSTAKE, smide, 1900-tal.

I form av ett hjärta med dekor av bladverk. Två ljusarmar. Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Tupp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Tupp saknas.

Antal besök: 1 554