Konstglas, grön, päron, signerad: Anne Nilsson
Konstglas, vit, päron, signerad: Anne Nilsson
Konstglas orange, äpple, signerad: Anne Nilsson
Konstglas, orange, päron, signerad: Orrefors
Konstglas, vit, äpple, signerad: Orrefors
Höjder mellan: 7 - 17 cm.
Mindre bruksslitage.
Höjder mellan: 7 - 17 cm.
Mindre bruksslitage.